Slovensky Česky English
EUROINVEST

Kontakt

Euroinvest Holding, s.r.o.
Sídlo: Buková 10
040 14 KOŠICE
Prevádzka: Letná 42
040 01 KOŠICE
Tel.: +421 915 851 185

kontaktujte nás

Referencie

Referencie
ďalšie referencie

Úvod » Účtovníctvo » Outsourcing

Výhody outsourcingu účtovníckych služieb

Základným cieľom outsourcingu účtovníctva je zbaviť klienta všetkých starostí spojených so zaistením tejto činnosti, ako aj zbaviť manažment klienta nutnosti každodennej kontroly procesov účtovania. Klient tak nemusí vykonávať množstvo rutinných operácií súvisiacich s účtovníctvom. Uvádzame výhody, ktoré Vám outsourcing účtovníckych služieb prinesie.

Pracujte menej! Dosiahnite viac! Zamerajte sa na to, na čom skutočne záleží.

  • Ušetrite až do 50% nákladov na účtovnú evidenciu.
  • Vytvoríte vyšší zisk, a to so súčasným personálom.
  • Rozvíjajte svoj biznis a nie obavy o personál.
  • Už nemusíte vzdelávať nových účtovníkov. Vôbec!
  • Od účtovníctva k Daňovému priznaniu. Všetko na jednom mieste!
  • Najmite si účtovníka Online. Podľa požiadaviek.
  • Sme Vám kedykoľvek k dispozícii. 24 hodín denne!

Outsourcing - niekoľko pozoruhodných faktov

Aj keď outsourcing zaistí znižovanie nákladov, tí, ktorí s ním majú skúsenosti poukazujú aj na jeho spoľahlivosť, zlepšenie nákladovej variability a efektívnu implementáciu podnikateľských zámerov.

Navyše 55 % respondentov uviedlo, že outsourcing dovoľuje ich spoločnostiam implementovať stratégie a prejsť na rýchlejší a lepšie kontrolovateľný rozvoj.

Ing. Márius Džmura

Outsourcing bol vyhlásený za záchrancu života pre mnoho firiem. Outsourcing účtovníctva sa stal skoro povinnosťou pre tie firmy, ktorým záleží na raste zisku. Myšlienka outsourcingu účtovníctva vznikla s cieľom znížiť náklady firiem, ktoré tak môžu zvládať svoje úlohy aj v čase sezónnych výkyvov.

Profesionálny prístup

Zaoberáme sa výhradne oblasťou účtovníckych a finančných služieb. Neustále sledujeme legislatívu, absolvujeme školenia a denne sa stretávame s problematikou účtovníctva v praxi. Rôznorodosť našich klientov je zdrojom bohatých skúseností. Zároveň je našou prioritou individuálny prístup k potrebám klienta. Zabezpečíme tak riešenie akéhokoľvek Vášho problému a Vy využijete iba tie služby, ktoré naozaj potrebujete.

Znalosť platnej legislatívy

Neustálym sledovaním novej legislatívy a absolvovaním školení sme schopní vždy zabezpečiť správne spracovanie Vašej účtovnej agendy. Ak rozhodnete využívať naše služby odpadnú Vám tak nemalé starosti a samozrejme náklady.

Zníženie personálnych a prevádzkových nákladov

Zamestnávať vlastného pracovníka na vedenie účtovníctva a spracovanie miezd zo sebou prináša nemalé náklady. Tie predstavujú súčet mzdových a odvodových nákladov na zamestnanca, preplácanie stravného, nadčasov, dovolenka, školenia, vybavenie a údržba kancelárie a techniky. Ak sa Vám navyše stáva, že v účtovne slabších mesiacoch je pracovník nevyťažený a Vy ho musíte napriek tomu platiť, je pre Vás externé spracovanie účtovníctva ideálnym riešením. Využitím našich služieb ušetríte spomenuté náklady a zaplatíte iba za služby, ktoré naozaj využijete!

Optimálne využitie účtovníckych služieb

Vďaka komplexnosti služieb a osobitnému prístupu ku klientom, dostanete presne to, čo naozaj potrebujete. Pomôžeme Vám zostaviť optimálny balík služieb, ktorý Vám prinesie zníženie nákladov na účtovníctvo a spracovanie miezd. Zároveň získate pre vybrané služby tých najlepších odborníkov našej firmy pre danú oblasť.

Vzájomná zastupiteľnosť pracovníkov účtovnej firmy

V prípade, ak zamestnávate jediného človeka na spracovanie účtovníctva a miezd, spravidla nastáva problém v prípade jeho dovolenky či pracovnej neschopnosti. To Vám môže spôsobiť nemalé problémy. Naše služby sú Vám stále k dispozícii. K Vašim potrebám pristupujeme ako firma, kde sa dokážeme vzájomne zastúpiť a vždy uspokojiť Vaše potreby.

Diskrétnosť

Diskrétnosť je zásadou, ktorú dodržiava naša firma ako celok, ako aj jednotliví zamestnanci. Všetky účtovné doklady udržiavame v poriadku a v zabezpečených priestoroch. Striktne dodržiavame formu komunikácie. Cieľom je, aby ani nedopatrením, či náhodou neboli poškodené záujmy klienta. Osobné údaje udržiavame a spracovávame v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č. 428/2002 Z.z.