Slovensky Česky English
EUROINVEST

Kontakt

Euroinvest Holding, s.r.o.
Sídlo: Buková 10
040 14 KOŠICE
Prevádzka: Letná 42
040 01 KOŠICE
Tel.: +421 915 851 185

kontaktujte nás

Referencie

Referencie
ďalšie referencie

Úvod » Referencie

Referencie

"Spolupráca s firmou EUROINVEST HOLDING s.r.o. začala v roku 2003. Za toto obdobie sme mali veľa možností presvedčiť sa v mnohých situáciách o schopnostiach a možnostiach ľudí pracujúcich vo firme EUROINVEST. Medzi prednosti firmy EUROINVEST patrí korektnosť, precíznosť a zodpovednosť. S dôrazom na tieto dôležité vlastnosti naša spolupráca v oblasti komplexnej starostlivosti o účtovnú , mzdovú agendu a služby obchodného práva s firmou EUROINVEST pokračuje dodnes. Ich profesionalita bola preverená medzinárodnými auditmi ako aj uskutočnenými daňovými kontrolami, ktoré prebehli bez výhrad."

Za Gilbos Slovensko s.r.o. – konateľ (výroba tlačiarenských strojov), www.gilbos.com – v mene nadnárodnej spoločnosti Gilbos nv Belgicko a Gilbos of America, USA

 

"S firmou EUROINVEST spolupracujeme od vzniku našej spoločnosti. S ich prácou sme spokojní, čomu nasvedčuje aj naša niekoľkoročná spolupráca. Ceníme si u nich, okrem spoľahlivosti a korektnosti, aj osobný prístup k nám. Pri akomkoľvek probléme sa na nich môžeme s dôverou obrátiť a vždy dostaneme jednoznačné odpovede, ktoré pri súčasnej podobe našej legislatívy, naozaj nie sú samozrejmosťou."

Za Terramark s.r.o. – konateľ (služby v poľnohospodárstve, obchod)

 

"Firma EUROINVEST holding spracováva účtovníctvo našej firme od roku 2004.Podľa doterajších skúseností to bol zásadný a pre nás veľmi prospešný krok. Konečne máme pocit, že účtovníctvo našej firmy je v tých správnych rukách. Máme pocit istoty, že účtovníctvo je spracovávané profesionálne."

Za Montana s.r.o. – konateľ (geologická činnosť)

 

"S firmou EUROINVEST spolupracujeme od roku 2005 formou kontroly a vedenia účtovníctva, konzultácií a zároveň nás zastupuje v daňovom konaní. Prioritou zamestnancov firmy je precíznosť, spoľahlivosť, ústretovosť pri riešení problémov a široké vedomosti v problematike napriek neustále sa meniacim zákonom. So spoluprácou sme nadmieru spokojní a tešíme sa na ďalšie spoločné roky."

Za Montana Košice spol. s r.o. – konateľ (geodetická činnosť)

 

"S firmou EUROINVEST HOLDING s.r.o. spolupracujeme od vzniku našej spoločnosti, ktorá bola založená aj prostredníctvom firmy EUROINVEST. Uvedená spoločnosť nám poskytuje kontrolné, účtovné a poradenské služby a to aj v oblasti daní. Prácu tejto spoločnosti by sme charakterizovali ako správnu, včasnú a presnú, čo je v danej oblasti veľmi dôležité. Chceli by sme poukázať na entuziazmus a flexibilitu pracovníkov ako aj na veľmi dobrý prístup k nám. Majú našu plnú dôveru. Som rada, že môžeme využívať služby tejto firmy."

Za Enriko s.r.o. – konateľka spoločnosti (služby spojené s nehnuteľnosťami – developing Izrael)

 

"Naša spolupráca so spoločnosťou EUROINVEST HOLDING sa viaže k počiatku roka 2007. Za toto obdobie, vieme že môžeme kľudne spávať , a že niekto dokonale a zodpovedne stráži účtovníctvo našej firmy. Ďakujem firme EUROINVEST HOLDING za dokonale spracované účtovníctvo."

Za Geologický prieskum Košice s.r.o. – riaditeľ spoločnosti (geologický prieskum)